washing hands

Společně proti COVID-19

Svět čelí obrovské výzvě. Globální koronavirová pandemie má dopad na každého z nás, na všechny oblasti našeho života – a samozřejmě na ekonomiku a naši společnost. Situace je nepředvídatelná a náročná. O to je důležitější, že právě v těchto chvílích stojíme při sobě, společně pracujeme na zpomalení šíření nového typu koronaviru a snažíme se zvládnout tuto výzvu. Naší největší prioritou je zdraví našich zaměstnanců, zákazníků a partnerů. Děláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili jejich bezpečnost a zdraví, ať už v kancelářích nebo při práci z domova, a zároveň zajistili kontinuitu našeho podnikání a nadále pokračovali v zásobování našich zákazníků v průmyslovém odvětví důležitými produkty a technologiemi. Chceme být schopni nadále nabízet naše důležité spotřební výrobky, jako jsou prací a čistící prostředky, šampony, mýdla nebo sprchové gely. 

Společnost Henkel se zavázala k pomoci vyřešení této bezprecedentní situace. Chceme se podílet na řešení této situace. Proto jsme zahájili komplexní program globální solidarity, zahrnující finanční podporu, darování produktů, výrobu dezinfekčních prostředků na ruce a zvýšení trvajících opatření pro naše zaměstnance. 

Přijímáme četná opatření, abychom tento závazek splnili dnes i v budoucnosti. Budeme vás informovat na tomto webu nebo prostřednictvím našich sociálních sítí.

Pro naše zákazníky, partnery a dodavatele

Abychom zabránili dalšímu šíření koronaviru, podnikli jsme rychlá a komplexní opatření k zajištění bezpečnosti našich zaměstnanců, zákazníků, partnerů a dodavatelů. I přes neustále se vyvíjející situaci, vynakládáme veškeré úsilí na zmírnění výpadků a zpoždění dodávek. Plně se zaměřujeme na ochranu kontinuity našeho podnikání, aby na vás měla tato situace co nejmenší dopady. Naše týmy pro zadávání zakázek, dodavatelský řetězec a provoz pilně pracují na tom, aby byly nadále k dispozici pro vaše potřeby.

Máme přístup k mnoha zdrojům, které v současné době aktivujeme, abychom co nejlépe vyhověli vašim potřebám. Můžete se na nás spolehnou a využít naší odbornosti, multiple sourcingu a naší globální výrobní síť. Během tohoto procesu budeme vynakládat veškeré možné úsilí, abychom co nejvíce vyhověli vaší poptávce. Naším cílem je udržovat stěžejní oblasti v našich zařízeních otevřené a personálně obsazené. Chceme nadále udržet v provozu drtivou většinu našich výrobních závodů po celém světě, abychom se ujistili, že jsme vám k dispozici.

Nicméně současná situace a rychlé šíření pandemie po celém světě ztěžuje střednědobé a dlouhodobé odhady a tato hybnost může náhle ovlivnit pravidelnost dodávek. Uděláme všechno pro to, abychom vyhověli vašim potřebám. Ocenili bychom, kdybyste informovali Henkel zákaznický servis, pokud budete čelit nepředvídaným změnám v poptávce nebo problémům s dodávkami.

Doufáme, že vaše týmy a jejich rodiny zůstanou v bezpečí i v těchto náročných časech. Jsme přesvědčeni, že to dokážeme společně vyřešit.

The 3D Printed wall in the Henkel Innovation and Interaction Centre, made from Loctite products and designed by Jennings Design Studio, Dublin and Aectual, Netherlands

Tiskové zprávy

News & Social Media Updates