Obraťte se na náš tým!

V následující nabídce vyberte téma, jehož se týká váš dotaz či připomínka. Po kliknutí se zobrazí e-mailový formulář, který urychlí naši odpověď.

  • Odpovědi na některé často kladené otázky najdete níže.
  • Telefonní kontakt a adresu najdete v přehledu míst působení naší společnosti.
  • Případně nás také můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře, který najdete ve spodní části této stránky. Nezapomeňte, prosím, vybrat z nabízeného seznamu konkrétní téma vašeho požadavku, abychom mohli váš dotaz přiřadit k odborníkovi, který vám co nejdříve odpoví.

Máte otázky?

Volná pracovní místa najdete na našich webových stránkách, kde se o ně můžete přímo ucházet (ucházet se o místo). Naši HR specialisti se s vámi spojí, jakmile vyhodnotí vaše zaslané dokumenty. Vzhledem k tomu, že je náš náborový proces standardizovaný, nevyžádané přihlášky nebudou akceptované. Nenašli jste pracovní místo, které jste hledali? Pomocí našeho online nástroje si můžete vytvořit osobní profil a nastavit si upozornění na volná pracovní místa, o která máte zájem. Následně budete automaticky dostávat upozornění, hned jak bude uveřejněná nová nabídka, která by vás mohla zajímat.

Pokud chcete mít vždy aktuální informace o pracovních příležitostech, můžete náš HR tým kdykoli kontaktovat, a to prostřednictvím FacebookuLinkedInu nebo Instagramu.

Kompletní portfolio našich značek najdete v sekci „Značky a obchodní divize“. Kromě přehledu našich značek, které jsou dostupné ve vaší zemi, tam také najdete odkazy na podstránky značek s detailními informacemi o produktech, které hledáte.

Mnohé z těchto podstránek našich značek obsahují také odkazy na internetové obchody, prostřednictvím kterých si můžete dané produkty objednat.

Je nám líto, že náš produkt nesplnil vaše očekávání. Pošlete nám, prosím, zprávu pomocí kontaktního formuláře, který najdete níže. Takto je to pro nás nejjednodušší. Pokud vyberete konkrétní kategorii produktu – Adhesive Technologies nebo Consumer Brands, celý proces se ještě urychlí. Nezapomeňte také uvést název výrobku. Naši specialisti vás budou následně v krátkém časovém horizontu kontaktovat.

Pokud hledáte bezpečnostní listy, podívejte se na naši databázi bezpečnostních listů. Adhesive Technologies a Consumer Brands nejdříve si vyberte kategorii výrobku, který hledáte. Potom stačí vybrat jazyk a zemi a vyhledat si bezpečnostní list produktu, který potřebujete.

Technické listy našich výrobků v rámci kategorie Adhesives jsou dostupné prostřednictvím naší databáze Technických listů.

Pokud chcete zjistit informace o látkách obsažených v konkrétních výrobcích společnosti Henkel, podívejte se, prosím, na náš Seznam složek pracích a čistících prostředků podle Nařízení o detergentech.
V databázi můžete vyhledávat produkty na základě názvu, přičemž si můžete vybrat konkrétní zemi a jazyk.

Existuje několik možností spolupráce se společností Henkel. Detailnější informace najdete na stránce henkel.com (v angličtině):

Henkel Ventures poskytuje příležitost pro různé inovace. Patří sem například Pokročilé materiály a technologie („Advanced Materials & Technologies“ jako 3D tisk nebo inovace týkající se rychloobrátkového spotřebního zboží („FMCG“), např. Internet věcí („loT“) nebo inteligentní obaly („Smart Packaging“).

Co se týče spolupráce na bázi výzkumu, hledáme především partnerské společnosti, které už mají patent související s jednou z našich třech obchodních divizí. Pokud je to váš případ, podívejte se, prosím, zda váš patent splňuje naše požadavky. Pokud ano, dalším krokem z vaší strany je předložení vašeho patentovaného vynálezu.

Pokud máte inovativní nápad na řešení v oblasti Laundry & Home Care, na který nemáte patent, přečtěte si naše požadavky a podrobný návod na to, jak předložit řešení prostřednictvím tohoto formuláře.

Berte, prosím, na vědomí, že proces objednávání výrobků společnosti Henkel za účelem distribuce a prodeje se liší v závislosti od produktu a regionu. Pokud chcete kontakt na správnou kontaktní osobu, doporučujeme vám, abyste použili kontaktní formulář pod tímto textem.

Napište nám

Předmět zprávy / ZÁKAZNICKÝ SERVIS *
400

Osobní údaje (nepovinné, slouží ke kontaktu s Vámi)

30
40
60
20
80
25
80

Vaše údaje použijeme za účelem odpovědi na Váš podnět. 

Zpracování a použití Vašich údajů je založeno na zákonných ustanoveních, která tyto úkony odůvodňují tím, že jejich zpracování je nezbytné pro vyřízení Vašeho podnětu. 

Pokud jste neudělili souhlas s delší dobou uchovávání údajů, např. v rámci správy našich vztahů se zainteresovanými stranami, nebudeme Vaše údaje uchovávat déle, než je nutné pro splnění výše uvedeného účelu, nebo tak dlouho, jak je to nutné v případě, že se na ně vztahuje zákonná povinnost uchovávání. 

Další informace o tom, jak společnost Henkel zpracovává Vaše osobní údaje, naleznete v našem  Prohlášení o ochraně osobních údajů

* Abychom vám mohli poskytnout rychlou zpětnou vazbu, je naprosto nutné, aby jste nám poslali informace označené červenou hvězdičkou. Ostatní údaje jsou dobrovolné a budou použity pouze pro reagování na vaše dotazy, náměty či požadavky.