Schwarzkopf

Schwarzkopf je značka vlasové kosmetiky, která reprezentuje kvalitu, zkušenosti a inovace už více než 120 let a po celou dobu získává plnou důvěru svých zákazníků.

Značka Schwarzkopf je synonymem neustálých inovací, spolehlivosti, kvality, důvěry a kompetence – to jsou základy, na kterých stojí náš byznys. Naší hlavní motivací je vášeň pro krásné vlasy, a to se promítá v každém z našich produktů.

Pro zákazníky maloobchodu

Profesionální péče o Vaše vlasy.

Značka Schwarzkopf je synonymem neustálých inovací, spolehlivosti, kvality, důvěry a kompetence – to jsou základy, na kterých stojí náš byznys. Úspěch značky a spokojenost zákazníků jsou výsledkem produktů, které splňují vysoká očekávání vyjádřená slovy „Profesionální péče o Vaše vlasy“

Naší hlavní motivací je vášeň pro krásné vlasy, a to se promítá v každém z našich produktů. Jako zastřešující značka Schwarzkopf zahrnuje široké portfolio produktů ve třech kategoriích – péče o vlasy, vlasový styling a barvení vlasů. Patří sem například oblíbené značky jako Schauma, Taft nebo Palette. Známé logo Schwarzkopf s černou siluetou je vyobrazené na každém produktu a objevuje se ve všech televizních spotech. Podtrhuje tak benefity každé inovace, která je uvedená na trh pod značkou Schwarzkopf.