Bref

Pro čistotu a svěžet vaší toalety a koupelny!

Díky širokému sortimentu produktů od WC bloků (Power Aktiv, Color Aktiv+ nebo DeLuxe) až po WC čističe a čističe koupelny je Bref lídrem na trhu a expertem na svěžest toalet.

Bref nabízí produkty, díky kterým bude vaše toaleta snadněji hygienicky čistá a svěží. Portfolio se skládá z široké škály inovativních produktů jako:

Bref Power Aktiv:
WC bloky se složením s 4 funkcemi a technologií osvěžovače vzduchu zajišťují, že bude koupelna zaplněna svěží vůní do posledního spláchnutí.

Bref Color Aktiv+:
Pohodlný a snadný způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a lesklou s viditelným čisticím účinkem díky barevné vodě.

Bref DeLuxe:
První Bref WC blok, který poskytuje elegantní a příjemnou prémiovou vůni inspirovanou jemnými parfémy. Luxusní parfémy pro vaši toaletu.

Bref WC Čističe:
Účinné čisticí gely pro snadné čištění toalety, odstranění vodního kamene, nečistot a skvrn, které zanechávají toaletu dokonale čistou, lesklou a svěží.

Pro Nature – Čistý domov, čistá planeta 

Nezapomeňte se také podívat na naši udržitelnou řadu produktů ProNature napříč kategoriemi. Láhve této řady jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu, částečně jsou tvořeny 50%  Social Plastic® Obal WC bloků je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu.

TOP ZNAČKA
www.bref.cz