Persil

Nové Persil Discs 4v1
Persil DISCS 4v1 jsou první čtyřkomorové prací kapsle na světě! Každá prací komora propůjčí vašemu oblečení jedinečný benefit. Díky účinnému složení enzymů a tenzidů dosáhnete perfektního odstranění skvrn, zářivých barev, dlouhotrvající svěžesti a ochrany vláken. 
Nové Persil DISCS 4v1 s technologií neutralizace zápachu nabízí ještě více

Persil s technologií neutralizace zápachu
Také vás obtěžuje špinavé a načichlé oblečení? Skvrny a zápach už nemají šanci! Vyzkoušejte novou produktovou řadu Persil s technologií neutralizace zápachu. Nejenže díky technologii Deep Clean snadno odstraní i odolné skvrny, ale také dokáže eliminovat nepříjemný zápach, a dokonce předcházet jeho vzniku. 

Jak je to možné? Patentovaná technologie společnosti Henkel pronikne hluboko do vláken oblečení, kde dokáže neutralizovat nepříjemný zápach a dokonce umí vytvořit ochrannou bariéru, která brání usazování nepříjemných pachových molekul. Na rozdíl od běžný pracích prostředků zápach pouze nepřekrývá, ale eliminuje jej až na úrovni vláken vašeho oblečení. Díky tomu nový Persil zahalí vaše oblíbené oblečení do dlouhodobé, svěží a ničím nerušené atraktivní vůně. Vyzkoušejte a nechte se unést ničím nerušenou a dlouhodobou svěžestí beze skvrn!

Zápach nemá šanci
Persil s technologií neutralizace zápachu bojuje proti nepříjemným zápachům.

Odstraňuje odolné skvrny
Deep Clean složení proniká hluboko do vláken a odstraňuje i ty nejodolnější skvrny.

Perfektní čistota
Díky technologii neutralizující zápach odstraňuje odolné skvrny včetně skvrn od potu. 

Dlouhotrvající svěžest
Efektivně odstraňuje nepříjemný zápach, a vy si tak můžete užívat perfektně čisté a svěží oblečení. 

Vhodný na všechny druhy oblečení: bílé, barevné, bavlněné, ze syntetických vláken a sportovní oblečení.

TOP ZNAČKA
www.persil.cz