gettyimages-1185878319-170667a

DIGITALIZACE

Nové obchodní modely a modely spolupráce, vytváření jedinečných zážitků pro zákazníky a chytré užívání dat a technologií: Henkel pomocí digitalizace utváří trhy zítřka.

Spojte se s námi

VEDEME TRHY SOUČASNOSTI
UTVÁŘÍME TRHY BUDOUCNOSTI

Digitalizace je rozhodujícím prvkem našeho strategického rámce pro smysluplný růst a je důležitá pro budoucnost společnosti Henkel. Prostřednictvím digitalizace vytváříme pro zákazníky a spotřebitele přidanou hodnotu. Vyvíjíme nové obchodní modely pro průmysl a rozšiřujeme komplexní integraci dat naší společnosti. Toho můžeme dosáhnout díky silnému zaměření na digitální podnikání a naši digitální jednotku, Henkel dx, která je hnací silou digitální přeměny a inovativních obchodních modelů založených na technologiích.

OBCHODNÍ MODELY ZALOŽENÉ NA TECHNOLOGII


Digital Business

Od umělé inteligence přes rozšířenou realitu až po 3D tisk: využíváme digitální technologie a uplatňujeme naše odborné znalosti, abychom naši transformaci vyvíjeli v souladu s konceptem Průmysl 4.0. Naše podnikání optimalizujeme a vytváříme trvalou přidanou hodnotu pro spotřebitele, zákazníky a partnery z různých odvětví.

INOVACE SKRZE SPOLUPRÁCI


Open Innovation & Ventures

Ve společnosti Henkel si zakládáme na otevřenosti inovací a podpoře odvážných projektů. Vyhledáváme a finančně podporujeme startupy po celém světě a spolupracujeme s nimi na realizaci projektů digitální transformace, které jsou významným zdrojem inovativních technologií a řešení pro naše divize.DIGITÁLNÍ TRANS­FOR­MACE


Digital Transformation

Díky naší jednotce Henkel dx zrychlujeme proces digitální transformace. Využíváme technologie a data, vytváříme přidanou hodnotu pro naše zákazníky a spotřebitele a zvyšujeme efektivitu našich procesů.