Partneři a dodavatelé

Intenzivní spolupráce s partnery a dodavateli napříč celým hodnotovým řetězcem je naší konkurenční výhodou.

Vývoj inovativních produktů a prosazování udržitelnosti jsou dva zásadní prvky naší strategie, přičemž naši partneři a dodavatelé hrají v obou klíčovou roli. Ve snaze přijít s novými nápady a posílit jejich úspěšné využití, neustále překračujeme bezprostřední hranice naší firmy a hledáme možnosti pro vybudování strategických partnerství se širokým spektrem cílových skupin.

Společnost Henkel momentálně pracuje s dodavateli a jinými obchodními partnery ze zhruba 130 zemí světa. Více než 70 procent objemu našeho nákupu pochází z členských států Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Zároveň však při nakupování stále častěji vstupujeme na nové trhy v zemích, které nejsou členy organizace. Nezáleží nám totiž na tom, ze které země pochází náš dodavatel nebo obchodní partner, od každého však očekáváme, že bude jednat v souladu s etickými principy a hodnotami naší společnosti. Proto jsou naše požadavky na dodavatele stejné v každé zemi. Jeden z našich požadavků je například i snaha dodavatele chovat se a podnikat udržitelně.

Partneři

Společnost Henkel je známá svým inovativním podnikáním. Naším cílem je nabízet zákazníkům a spotřebitelům nejlepší možnou kvalitu a nejinovativnější řešení. Abychom toho dosáhli, spolupracujeme s partnery po celém světě. Hledáme kreativní nápady na nové výrobky, materiály a řešení stávajících výzev. Staňte se součástí našeho úspěšného příběhu a využijte své odborné znalosti.

Dodavatelé

Úzce spolupracujeme s našimi dodavateli - dodržujeme vysoké standardy kvality, efektivity, odpovědnosti a udržitelnosti. Náš globální nákup zajišťuje nejvyšší kvalitu a nákladovou efektivitu, což vede k prvotřídním produktům pro naše zákazníky. Pro dlouhodobé obchodní vztahy si vybíráme dodavatele, kteří nabízejí největší potenciál z hlediska inovací, optimalizace výrobních nákladů a logistických procesů.