OTEVŘENÉ INOVACE A INVESTOVÁNÍ

Consumer Brands inovace a investování

Jsme hluboce odhodláni uspokojovat měnící se potřeby našich spotřebitelů. Prostřednictvím našich inovativních a udržitelných značek a řešení v oblasti pracích a čistících prostředků a produktů pro péči o vlasy každý den obohacujeme a zlepšujeme životy miliard lidí. A máme potenciál ovlivnit ještě více.


Společně se spotřebiteli, zákazníky a partnery vytváříme větší hodnotu neustálými inovacemi a zlepšováním vlastností našich výrobků se sníženou ekologickou stopou. Klíčovými faktory jsou digitalizace a poznatky spotřebitelů. Hodnotu pro spotřebitele vytváříme prostřednictvím digitalizace analýzou potřeb a nadcházejících trendů na trhu.

INOVACE VE SPOLUPRÁCI SE ZÁKAZNÍKY

HCB Inovace spotřebitelů

Abychom mohli rozvíjet své podnikání a uspokojovat neustále se vyvíjející potřeby spotřebitelů, musíme je nejen poznávat, ale také s nimi spolupracovat. Chceme například, aby uživatelé našich produktů pomáhali rozhodovat o vylepšeních designu a služeb. Společně navrhujeme naše značky a výrobky, přičemž do centra naší činnosti stavíme udržitelnost a oběhové hospodářství. Naším cílem je zaujmout vedoucí roli v ochraně naší planety prostřednictvím našich činů a povzbuzovat ostatní, aby nás následovali.

FIREMNÍ INVESTOVÁNÍ


Consumer

Henkel is well known for its innovative laundry, cleaning, and hair product lines. Our aim is to offer our customers and consumers the best possible quality and offer them the most innovative solutions. To achieve this, we work with partners worldwide. We look for creative ideas for new products, materials, and solutions to meet existing challenges. Be a part of our success story and put your expertise to use.

FIREMNÍ INVESTOVÁNÍ

Henkel dx-ventures-promotion image

Henkel dx Ventures je odnož rizikového kapitálu společnosti Henkel, která se zaměřuje na klíčové oblasti digitálního obchodu a udržitelnosti. Spolupracujeme se začínajícími podniky na společných inovacích a investujeme do slibných podniků. Společně vytváříme nové nápady a rychle a efektivně je uvádíme na trh. Využijte naše hluboké know-how v oblasti trhu a technologií, přístup k celosvětové síti Henkel a naše odborné znalosti spotřebitelských trhů.