Abstraktní obrázek představující divize firmy Henkel Adhesive Technologies, Hair a Laundry & Home Care.

NAŠE DIVIZE

Díky svým značkám, inovacím a technologiím zaujímá společnost Henkel vedoucí postavení na českém i celosvětovém trhu v oblasti průmyslu a spotřebního zboží.

Obě naše obchodní divize spojuje průkopnický duch, jehož cílem je každý den vytvářet přetvářet a zlepšovat život - dnes i pro další generace. Stavíme na silném odkazu více než 145 let. Naše výrobky hrají důležitou roli v každodenním životě milionů lidí a pomáhají měnit celá průmyslová odvětví.

Adhesive Technologies je celosvětovým lídrem na trhu lepidel, tmelů a funkčních nátěrů. Consumer Brands zaujímá vedoucí postavení v kategorii vlasů a prádla a domácí péče v České republice a na mnoha trzích po celém světě. Objevte více informací o našich dvou obchodních jednotkách, našich značkách a obchodních portfoliích, našem přínosu k udržitelnosti a možnostech spolupráce s námi.

ADHESIVE TECHNO­LOGIES

Ženský obličej v pozadí. V popředí její ruce v modrých rukavicích držící šroub s modrým přípravkem Threadlocker.

Díky našim lepidlům, tmelům a funkčním nátěrům - pro průmyslové aplikace i pro řemeslníky a spotřebitele - jsme lídrem na dnešních trzích a utváříme trhy zítřka.

CONSUMER BRANDS

Žena s košíkem stojícím na stole, který je plný výrobků Henkel, jako jsou: Persil, Gliss, Bref, Somat, taft a další.

Naše portfolio spotřebitelských značek je nedílnou součástí každodenního života mnoha spotřebitelů. Spotřebitelům a profesionálním kadeřníkům po celém světě nabízíme známé vysoce kvalitní výrobky pro péči o vlasy, styling a barvení, prací prostředky, aviváže a mnoho dalšího.