OTEVŘENÉ INOVACE A INVESTOVÁNÍ

Inovace: mladý muž + 2 mladé ženy sedící před stolem

Existuje důvod, proč je divize Adhesive Technologies celosvětovým lídrem v oblasti lepidel, tmelů a funkčních nátěrů: vývoj nových technologií a řešení pro budoucnost je jednou z našich hlavních priorit.


Spolupracujeme s externími partnery po celém světě - velkými korporacemi, start-upy nebo partnery z našeho ekosystému - abychom společně rozvíjeli a posouvali nápady kupředu, vzájemně se inspirovali a poskytovali si vzájemnou podporu. Kromě investic nabízíme přístup k naší síti odborníků a těžíme z našich dlouholetých zkušeností v rámci našeho globálního podnikání.

INOVACE VE SPOLUPRÁCI SE ZÁKAZNÍKY

Inženýři společnosti Henkel spolupracují se zákazníky z automobilového a průmyslového odvětví na optimalizaci 3D tištěných dílů.

Společně se zákazníky z 800 průmyslových odvětví zkoumáme a pracujeme na budoucích trendech. Vyvíjíme nové technologie, které nám umožňují dále zlepšovat produkty a obchodní modely - a poskytovat tak našim zákazníkům cílenější řešení na míru. Děje se tak v našich inovačních centrech po celém světě a v naší centrále v Inspiration Center v německém Düsseldorfu. Společně pracujeme na vývoji nových řešení, jako je například bezpečnější e-mobilita nebo udržitelnější balení potravin.

PARTNERSTVÍ V OBLASTI INOVACÍ

Partnerství v oblasti inovací: Muž a žena v laboratoři při pohledu na obrazovku

Oblast adhesive technologies General Manufacturing Maintenance (GMM) zahrnuje technologie, jako jsou lepidla, těsnění, nátěry, čisticí prostředky, maziva, zařízení a obaly. Máme zájem a jsme otevřeni navrhovaným inovacím v těchto oblastech. Kromě toho jsou vždy vítány všechny návrhy inovací, které podporují udržitelnost a oběhové hospodářství. Ať už jste individuální inovátor, korporace nebo univerzita, máme zájem o budování silných partnerství.

FIREMNÍ INVESTOVÁNÍ

Henkel-tech.ventures Teaser

Založili jste rychle rostoucí start-up nabízející technologické znalosti, řešení v oblasti materiálových věd nebo inovativní obchodní modely? Pak je pro vás Henkel Tech Ventures tím pravým místem. Podniková odnož rizikového kapitálu společnosti Adhesive Technologies investuje do lidí a malých podniků, kteří chtějí změnit náš průmysl pomocí inovativních technologií. Henkel Tech Ventures investuje do škálovatelných technologických platforem, nových obchodních modelů a také do interních inkubátorů společnosti Henkel. Společně s našimi partnery pracujeme v oblastech, jako jsou senzorové technologie pro výrobu, odvětví 3D tisku nebo nátěrové technologie. Využijte naše hluboké know-how v oblasti trhu a technologií, přístup k celosvětové síti společnosti Henkel, odborné znalosti v oboru a naše zavedené kontakty se zákazníky a trhy.