MĚNÍME A ZLEPŠUJEME ŽIVOT KAŽDÝ DEN

Henkel Brand Movie (1) - Thumbnail

Ukazujeme, jak měnit a zlepšovat život každý den. Dnes i pro další generace. Prostřednictvím našich značek a technologií, v našich týmech po celém světě.

Náš smysl vyjadřuje to, co nás všechny ve společnosti Henkel spojuje: Pioneers at heart for the good of generations. Náš průkopnický duch, znalosti a prostředky nám pomáhají utvářet smysluplnou budoucnost pro další generace.

Jsme připraveni na změnu!


PŘEDSTAVTE SI, ŽE BY SE VÁS VNOUČATA ZEPTALA, CO TO ZNAMENÁ NĚCO „VYHODIT“.

Mountain

Tak daleko jsme se zatím nedostali, ale každý den pracujeme na tom, abychom se přiblížili době, kdy budou veškeré obaly recyklovatelné nebo vyrobené tak, aby mohly být používány opakovaně.

PŘEDSTAVTE SI, ŽE OBĚHOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ BY BYLO PROSTĚ JEN HOSPODÁŘSTVÍ.

Bridge

Tak daleko jsme se zatím nedostali, ale každý den pracujeme na tom, abychom se přiblížili době, kdy v přírodě neskončí žádné plasty.

PŘEDSTAVTE SI, ŽE BYSTE SE ZÍTRA OHLÉDLI ZPĚT A VĚDĚLI, ŽE JSTE DNES NĚCO OVLIVNILI.

Žena v laboratoři

Tak daleko jsme se zatím nedostali, ale každý den pracujeme na tom, abychom se přiblížili době, kdy už klima nebude v krizovém stavu. Náš přínos: do roku 2030 se staneme klimaticky pozitivními.

PŘEDSTAVTE SI OBLEČENÍ VYPRANÉ POUZE V NĚKOLIKA KAPKÁCH VODY.

Laundry

Tak daleko jsme se zatím nedostali, ale každý den pracujeme na tom, abychom se přiblížili době, kdy na praní nebude potřeba téměř žádná voda a energie.

PŘEDSTAVTE SI PÉČI O VLASY NA MÍRU VAŠEMU SKUTEČNÉMU JÁ.

220818-hen-nhm-3395

Tak daleko jsme se zatím nedostali, ale každý den pracujeme na tom, abychom se přiblížili době, kdy bude každý výrobek přizpůsoben vašim individuálním potřebám a preferencím.

PŘEDSTAVTE SI, ŽE BYSTE SVÉ AUTO NABILI BĚHEM NĚKOLIKA SEKUND.

Adhesives Charging

Tak daleko jsme se dosud nedostali, ale každý den pracujeme na tom, abychom se přiblížili době, kdy bude možné nabít auto rychleji než natankovat nádrž. Využití špičkových technologií nám umožňuje vyrábět lepší a bezpečnější baterie.

PŘEDSTAVTE SI, ŽE BY NÁS ROZDÍLY SBLIŽOVALY.

Basketball

Tak daleko jsme se zatím nedostali, ale každý den pracujeme na tom, abychom se přiblížili době, kdy díky jedinečnosti každého z nás dosáhneme většího společného úspěchu.

PŘEDSTAVTE SI, ŽE BY VZDĚLÁNÍ VEDLO K ROVNOSTI.

Greenhouse

Tak daleko jsme se zatím nedostali, ale každý den pracujeme na tom, abychom se přiblížili době, kdy bude moci každý skrze vzdělání naplno využít svůj potenciál.

POJĎME SPOLEČNĚ UTVÁŘET
BUDOUCNOST.

Meet the new Henkel brand design (1) - Thumbnail

Podívejte se na náš nový design na webu Henkel Brand Hub

Nový design naší značky je navržen tak, aby přetrval. Je dynamický, barevný a snadno se používá. Lépe se přizpůsobí, aniž by ubíral na tom, co dělá naši značku silnou a rozeznatelnou: naše ikonické logo, barvy typické pro značku Henkel – červená a bílá, a nový, jedinečný a flexibilní typ písma, díky kterým lze naši značku poznat na první pohled.

Různorodost společnosti Henkel – jejích podniků, výrobků a zaměstnanců – byla vždy klíčem k našemu úspěchu. Takovým dojmem by měla působit i naše značka. Proto využíváme paletu barev, představujeme nový typ písma a saháme k nekonečným možnostem digitální tvorby. Prozkoumejte web Henkel Brand Hub (v angličtině).