O NÁS


Adhesive Technologies

Naše divize Adhesive Technologies je celosvětovým lídrem v oblasti lepidel, tmelů a funkčních nátěrů - pro průmyslové zákazníky i pro spotřebitele a řemeslníky. Jako odborníci na průmysl a aplikace ve výrobních odvětvích po celém světě úzce spolupracujeme s našimi zákazníky a partnery na vytváření trvalé hodnoty pro všechny zúčastněné strany - s důvěryhodnými značkami a vysoce účinnými řešeními založenými na bezkonkurenčním technologickém portfoliu.

V roce 2023 tržby ve výši

10 790

miliónů eur

50%

z celkových tržeb Henkel

49%

všech zaměstnanců společnosti Henkel

> 100 000

průmyslových zákazníků

> 800

průmyslových segmentů

NAŠE ZNAČKY TECHNOLOGICKÉHO KLASTRU

Černobílá fotografie ukazuje vrtačku s chladicí vodou ve spreji

Naše portfolio průmyslových výrobků je celosvětově rozděleno do pěti technologických značek - Loctite, Technomelt, Bonderite, Teroson a Aquence. Pro spotřebitele a řemeslníky se v České republice zaměřujeme na čtyři globální platformy značek Pritt, Loctite, Ceresit a Pattex.

NAŠE OBLASTI PODNIKÁNÍ

Nanášení lepidla na desku plošných spojů se součástkami pomocí čtyřjehlového stroje

Naše podnikání v oblasti lepicích technologií zahrnuje čtyři oblasti: Automobilový průmysl a kovy, obaly a spotřební zboží, elektronika a průmysl a řemeslníci, stavebnictví a profesionálové.


Adhesive Technologies Automotive and Metals

Mobilita a elektronický průmysl

V obchodní oblasti mobility a elektronického průmyslu poskytujeme našim mezinárodním zákazníkům řešení šitá na míru a specializované technické služby v automobilovém, elektronickém a dodavatelském průmyslu. Tvoříme konkurenční výhodu pro naše zákazníky napříč odvětvími v oblasti technologií, polovodičů, jakož i automobilového a dodavatelského průmyslu. Díky našemu unikátnímu technologickému portfoliu a know-how v oblasti trhu řešíme globální trendy, jakými jsou např. elektrifikace, konektivita, autonomní vozidla a defosilizace průmyslu.


Adhesive Technologies Consumer Goods

Obaly a spotřební zboží

V obchodní oblasti obalů a spotřebního zboží poskytujeme inovativní řešení pro výrobce spotřebního a značkového zboží a obalový průmysl na celém světě. Přinášíme přidanou hodnotu značkám a produktům zákazníků prostřednictvím vysoce účinných řešení, jež budují na silných a dlouhodobých vztazích založených na důvěře. S pomocí našeho jedinečného technologického portfolia a know-how v oblasti trhu řešíme globální spotřebitelské trendy, jako je udržitelnost, podpora cirkulární ekonomiky a zajištění nejvyšší úrovně bezpečnosti potravin.


Adhesive Technologies Craftsmen, Construction and Professional

Řemeslníci, profesionálové a stavebnictví

V oblastech řemeslníků, profesionálů a stavebnictví poskytujeme vysoce účinná řešení pro spotřebitele a řemeslníky, i pro profesionály v oblastech stavebnictví, výroby a údržby ve více než 800 průmyslových segmentech. Inovujeme transformační produkty a řešení pro naše zákazníky prostřednictvím platforem silných globálních značek. Věnujeme se i globálním trendům v oblasti technologií, jako např. udržitelná výstavba, renovace bydlení, inteligentní výroba a prediktivní údržba.