Silan

Díky Silanu bude vaše prádlo nejen nádherně jemné, ale zachová si i dlouhotrvající příjemnou vůni.

Historie Silanu sahá zpět do roku 1969, kdy se Silan poprvé objevil se sloganem “Boj s nepoddajností”. Henkel slíbil svým zákazníkům jemné prádlo místo tvrdého a nepoddajného. V polovině 70. let si lidé uvědomili, že Silan neslouží jen na změkčování oblečení, ale ponechává ho také krásně voňavé.

V roce 2004 Silan přizpůsobil svoji nabídku stále se zvětšujícímu výskytu alergií a představil řadu Skin Sensitive. Silan Sensitive se vyznačuje velmi jemným, dermatologicky testovaným složením a je jedinou aviváží s doporučením Evropského centra pro výzkum alergií. Díky dobré snášenlivosti je vhodný pro alergiky a pro jemnou dětskou pokožku.

O rok později, v roce 2005, Silan představil řadu Aromatherapy, která si vás podmaní svými esenciálními oleji a přináší tak jedinečný zážitek pro vaše smysly. Kromě měkkosti, která jde ruku v ruce s ostatními produkty značky Silan, je řada Aromatherapy určená k tomu, aby mělo oblečení během nošení pozitivní vliv na tělo i mysl.

Poslední převratnou novinku v kategorii aviváží přinesl Silan koncem roku 2014. Patentované složení Silanu Soft&Oils obsahuje luxusní vonné oleje, které přinášejí mimořádnou hebkost vláken. Nové jedinečné parfémy navíc vaše oblečení úžasně provoní. Ponořte se do světa nového Silanu Soft&Oils a zažijte fascinující vůni & péči vonných olejů.

TOP ZNAČKA
www.silan.cz