Silan

Vůně, kterou si zamilujete!

Díky Silanu bude vaše prádlo nejen nádherně jemné, ale zachová si i dlouhotrvající příjemnou vůni.

Historie značky Silan se začala psát od roku 1965, kdy přišel na trh výrobek, který měl změkčit vyprané prádlo. V polovině sedmdesátých let si lidé Silan oblíbili nejen kvůli jeho schopnosti změkčit textilie, ale také jeho příjemné vůni. V průběhu let reagovala značka na měnící se potřeby svých zákazníků. Například v roce 2004 Silan přizpůsobil svoji nabídku stále se zvyšujícímu výskytu alergií a představil řadu Skin Sensitive. Silan Sensitive se vyznačuje velmi jemným, dermatologicky testovaným složením (testováno a schváleno Evropským centrem pro výzkum alergií). Díky dobré snášenlivosti je vhodný pro alergiky a pro jemnou dětskou pokožku.

O rok později, v roce 2005, byla představena nová řada Silan Aromatherapy, která vás okouzlí svými esenciálními oleji a přínáší tak jedinečný zážitek pro vaše smysly. Kromě měkkosti, která je pro Silan aviváže samozřejmostí, zajišťuje řada Aromatherapy, aby oblečení po dobu nošení působilo pozitivně na tělo i mysl.

V roce 2017 přichází na trh řada prémiových aviváží Silan Suprême, která posunula oblast péče o prádlo ještě dál – do světa luxusních vůní inspirovaných francouzskými parfémy. Silan Suprême přináší intenzivní zážitek z kombinace prádla příjemného na dotek a vytříbené vůně, která se ponese s námi, kamkoliv zavítáme.

V roce 2019 vstoupila na trh aviváží řada Silan Fresh Control, které se kromě svěží dlouhotrvající vůně vyznačuje i unikátní technologií, která neutralizuje pachy a zajistí vám tak pocit svěžesti po celý den.

Také do nové dekády vstupuje Silan s celou řadou novinek a technologických inovací, které přináší zákazníkům ještě intenzivnější voňavý zážitek a zároveň šetří životní prostředí. Nově byly uvedené veganské aviváže Silan Naturals, které obsahují 100% biologicky odbouratelných složek*. Složení neobsahuje silikony, barviva ani mikro plasty. Parfém má jedinečnou přírodní vůni.

Silan nezapomíná ani na udržitelnost v rámci obalových materiálů. Od roku 2020 se začaly všechny Silan obaly vyrábět z recyklovaného materiálu (láhve o objemu 800 -1800ml ze 100% recyklovaného plastu, láhve o objemu 2700 – 2775ml z 50% recyklovaného plastu).

TOP ZNAČKA