NAŠI LIDÉ

skupina mladých lidí, kteří stojí v kruhu a každý z nich má jednu ruku uprostřed.

Náš cíl "Pioneers at heart for the good of generations" je to, co nás všechny ve společnosti Henkel spojuje. Svým průkopnickým duchem, znalostmi, výrobky a technologiemi chceme každý den obohacovat a zlepšovat životy miliard lidí a utvářet životaschopnou budoucnost pro budoucí generace.


Jsou to právě naši lidé, kteří dělají rozdíly. Jejich nasazení, dovednosti a znalosti realizují naši strategii udržitelnosti. Proto chceme podporovat závazek našich lidí k udržitelnosti.


Sustainability at Heart

Náš program Ambasador udržitelnosti od roku 2012 vyškolil přibližně 50 000 zaměstnanců v našich závodech po celém světě. V březnu 2022 jsme program posunuli na další úroveň a spustili jsme náš širší, komplexnější program zapojení do udržitelnosti Sustainability at Heart. Nyní dále vybavujeme naše zaměstnance znalostmi, dovednostmi a způsobem myšlení, které jsou pro společnost Henkel jako lídra v oblasti udržitelnosti klíčové.

YouTube Thumbnail HEP Trailer (Thumbnail)

Toto video poskytuje náhled do programu Sustainability at Heart a je určeno našim zaměstnancům, aby se motivovali a inspirovali. (v angličtině)

Komplexní nabídka pro naše zaměstnance

Program Sustainability at Heart je interaktivní platforma, která představuje jedno centrální centrum a nabízí širokou škálu nástrojů. Hlavními cíli jsou:

  • informovat prostřednictvím nejnovějších zpráv a užitečných materiálů o naší strategii 2030+ Sustainability Ambition Framework.
  • pomáhat zaměstnancům vzdělávat se nabídkou různých školení, která rozšiřují znalosti, dovednosti a myšlení.
  • spojovat tím, že budeme sdružovat motivované lidi, aby se zapojili a navázali kontakty.Nově vytvořený program zahrnuje základní školení, které vysvětluje klíčové pojmy a koncepty, jakož i globální výzvy udržitelnosti v podnikatelském kontextu a představuje, jak společnost Henkel tyto výzvy řeší. Školení Sustainability Pioneer bylo vyvinuto ve spolupráci s IESE Business School. Kromě toho nabízíme další hloubková školení na konkrétní témata a speciální školení o udržitelnosti, která nabízejí obchodní divize. Například naše školení o klimatu poskytuje zaměstnancům pochopení základů klimatických změn, jejich dopadu na společnost a konkrétní návrhy na opatření v jejich soukromém i profesním životě, a to vše prezentované v řadě kapitol mikroškolení.

Kromě toho nabízíme další hloubková školení na konkrétní témata a speciální školení o udržitelnosti, která nabízejí obchodní jednotky. Například naše školení o klimatu poskytuje zaměstnancům pochopení základů klimatických změn, jejich dopadu na společnost a konkrétní návrhy opatření v jejich soukromém i pracovním životě, a to vše v řadě kapitol mikroškolení.