O NÁS

beauty-care-hair1-1-

Naše divize Consumer Brands spojuje naše spotřebitelské aktivity pod jednou střechou. Díky optimalizovanému portfoliu, ikonickým značkám a silným technologiím zaujímá Consumer Brands na mnoha trzích po celém světě vedoucí postavení zejména v kategorii péče o vlasy a prací a čistící prostředky.

NAŠE TOP ZNAČKY

Žena s košíkem stojícím na stole, který je plný výrobků Henkel, jako jsou: Persil, Gliss, Bref, Somat, taft a další.

Naše inovativní značky řeší potřeby spotřebitelů a zajišťují konkurenční výhodu společnosti Henkel v oblasti inovací a udržitelnosti.

NAŠE HLAVNÍ KATEGORIE

Na levé straně: žena nanáší přípravek na vlasy na své kudrnaté vlasy, na pravé straně muž skládající prádlo.

Naše portfolio se jako vícekategoriální platforma v oblasti spotřebního zboží zaměřuje na dvě hlavní kategorie: prací a čistící prostředky a péče o vlasy.

Muž v kuchyni při mytí nádobí

Prací a čistící prostředky

Historie společnosti Henkel se začala psát před 150 lety prodejem prvního pracího prostředku. Dnes naše portfolio produktů v oblasti Pracích a čistících prostředků zahrnuje prací prostředky a aviváže, přípravky na mytí nádobí, čistící prostředky a řadu WC produktů.

Žena v koupelně myje své hnědé dlouhé vlasy ve vaně

Vlasová péče

V rámci našich výrobků v kategorii vlasové péče se angažujeme v sektoru spotřebitelského zboží i v profesionální vlasové péči. Ve spotřebitelském segmentu nabízíme produkty pro barvení vlasů, úpravu účesu a péči o vlasy pro maloobchod i pro přímý prodej spotřebitelům. Profesionálním kadeřnickým salonem nabízíme přípravky pro úpravu, barvení a styling vlasů. Schwarzkopf Professional patří mezi tři největší dodavatele profesionální vlasové kosmetiky.