KARIÉRA


Ve společnosti Henkel chceme přispívat ke změnám

Tam, kde se technologie snoubí se spotřebním zbožím, můžete i vy přispívat ke zlepšování životů lidí, a to díky předním značkám a vysoce výkonnému byznysu po celém světě. Vaše kariéra u nás znamená také možnost přispívat k udržitelnější budoucnosti. Znamená také růst v živé a rozmanité kultuře důvěry a sounáležitosti. Milujeme lidi, kterým nechybí odvaha a podnětné nápady, kteří se nebojí projevit a kterým na věcech záleží.

Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Proč Henkel?

Můžete přinést změnu

Přinést změnu ve společnosti Henkel znamená převzít zodpovědnost hned od začátku, pohánět naši digitální transformaci a realizovat nové nápady.

Zamestnanec spoločnosti Henkel na rôznych obrázkoch počas výkonu práce. Pracuje s iPadom, pózuje pred objektívom a ukazuje bielu topánku vedľa loga Persil Sneaker Clean.

Seznamte se s Tilakem

Ve společnosti Henkel mohu zpochybňovat status quo a být inovativní.
S mobilní aplikací pro konzultaci barev Choicify jsem nově definoval způsob, jakým spotřebitelé objevují svůj nejvhodnější produkt, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám. 
K této inovaci došlo díky kolektivní vůli narušit trh tím, že přineseme něco působivého průlomovým způsobem. Proto si nyní říkám vynálezce.

Tilak, firemní ředitel pro digitální obchod

Jsme týmoví hráči

Týmová práce ve společnosti Henkel znamená kolaborativní přístup k práci, který se opírá o důvěru a transparentnost a který podporuje rozmanitost.

Zamestnankyňa spoločnosti Henkel vo svojom pracovnom prostredí. Posúva prst po displeji telefónu, pracuje s laptopom, telefonuje a pózuje pred objektívom.

Seznamte se s Orryanou

V našem týmu se navzájem posloucháme a odmítáme přísnou hierarchii. Firma bere rozmanitost a inkluzi velmi vážně. Velkým vítězstvím byla komunikace mezi námi a naší komunitou, kdy se hnutí Black Lives Matter stalo virálním. Je úžasné, že máme možnost dát důležitým tématům velký prostor.

Orryana, International Community Manager

Budujte si svoji kariéru u nás

Budování kariéry v nadnárodní organizaci se širokým portfoliem, jako je společnost Henkel, přináší široké možnosti postupu a rozvoje.

Zamestnankyňa spoločnosti Henkel pred svojím pracoviskom. Pózuje pred objektívom, triedi značenia pre kampaň Persil s názvom #Rethink Fashion a usmieva sa.

Seznamte se s Norou

Mít ambiciózní kariéru není vždy jednoduché. Může vás to přivést na hranici možností. Pokud však přijmete nové výzvy, vašemu růstu ve společnosti Henkel nic nebude stát v cestě. Včas jsem se naučila převzít zodpovědnost a vzít svou cestu do vlastních rukou. Nyní vyvíjím odvážné strategie pro značky, které jdou neustále dopředu. Stejně jako já.

Nora, Director International Marketing

Nabízíme víc než jen práci

Najít více než jen práci ve společnosti Henkel znamená měnit životy lidí, celá odvětví průmyslu a přispívat k udržitelnější budoucnosti naší planety.

Zamestnanec spoločnosti Henkel na pracovisku. Na obrázku je kocka s plastovým materiálom, zamestnanec pracuje na jej zabalení.

Seznamte se s Eduardem

Vždy pro mě bylo důležité nejen pracovat, ale také nějakým způsobem zlepšovat životy lidí. Práce ve společnosti Henkel mi umožňuje rozvíjet se v mém oboru, bavit se při práci a činit svět udržitelnějším. Mým posláním manažera pro obaly je snižovat spotřebu plastů. Pro mě je to víc než jen práce.

Eduardo, International Packaging Manager

Proč Henkel?

Naše globální a různorodé týmy formují lepší zítřek

Jak nastavíme vaši smysluplnou kariérní cestu

Zjistěte více o své budoucnosti ve společnosti Henkel

Tváre rôznych zamestnancov spoločnosti Henkel. Vyžaruje z nich sebavedomie a usmievajú sa.

Pojďme společně přinést změnu

Kariéra v naší společnosti znamená růst v energické a různorodé kultuře založené na důvěře a sounáležitosti a možnost realizovat nové ideje v praxi.

Máte odvahu přispívat ke změnám? Ozvěte se nám.