Barnängen

Švédská značka kosmetiky, které lidé důvěřují.

Po desetiletí známá značka švédské tělové kosmetiky, která nabízí účinnou a vyváženou péči pro pokožku, stejně tak jako zážitek ze švédského životního stylu. 

Značka byla založena 1868 ve Stockholmu Johanem Wilhelmem Holmströmem a je známá pro své ikonické tuhé mýdlo uvedené na trh již roku 1873. Od té doby se Barnängen vyznačuje autentickými, přirozenými, čistými a jemnými výrobky péče o tělo. Celé generace Švédů je používají a milují, což dělá z Barnängen jednu z nejznámějších značek ve Švédsku.

Přípravky Barnängen jsou tím pravým spojením přírody a vědy. Poskytují vyváženou péči a jejich veganské receptury obsahují až 95 % složek přírodního původu. Naše vědecky zkoumané kosmetické receptury poskytují dlouhodobou ochranu a jsou dokonalým doplňkem našich přírodních ingrediencí inspirovaných severem. 

Barnängen věří v rovnováhu. Ve světě s tolika omezeními se odmítáme spokojit s jednostranností. Pocházíme ze Stockholmu, kde se prolíná příroda a tradice s městským životem a pokrokem. 

Věříme, že krása přichází tehdy, když se cítíte “prostě dobře” – sebejistí, vyrovnaní a sami sebou. A proto je vizí značky Barnängen poskytovat vyváženou péči pro pokožku v rovnováze.