Colour Catcher

Značka K2r přináší na trh široké portfolio pracích ubrousků s jedinečnou technologií a také účinný čistič pračky. 

Prací ubrousky Colour Catcher chrání proti nehodám s obarvením. Díky technologii, která funguje na principu magnetu, ubrousky zachytávají uvolněnou barvu z oblečení v průběhu praní a tím chrání prádlo před zabarvením. Už není potřeba pracně prádlo třídit před každým praním a obávat se nehod s obarvením oblečení. Ubrousky šetří čas, vodu i energii. Colour Catcher také brání zašednutí oblečení a chrání zářivost barev.  Ubrousky jsou účinné při všech teplotách pracích cyklů. Důkaz najdete na ubrousku!

Prací ubrousky Intensive White je vhodné používat při každém praní bílého prádla. Tyto ubrousky obsahují optické rozjasňovače, čímž přispívají k zářivosti bílé barvy a chrání látku před zešednutím.

Prací ubrousky Intensive Black obnovují intenzitu tmavých barev a chrání sytost černé barvy i jiných tmavých odstínů. Díky unikátní technologii ubrousky vyhlazují vlákna textilií a tím uzamykají jejich původní barvu.

K2r čistič pračky je speciálně navržen tak, aby efektivně odstraňoval vodní kámen i zbytky pracích prostředků z jednotlivých částí pračky, chránil pračku proti korozi a přinášel hygienickou čistotu. Čistič také odstraňuje zápach a přináší svěžest pro vaši pračku. Pravidelným používáním čističe můžete prodloužit životnost vaší pračky. Vhodné je používat minimálně 1x za 3 měsíce, nebo po 40 běžných pracích cyklech.