Prostředek na mytí nádobí – Pur

Pur se v kategorii prostředků na ruční mytí nádobí vyznačuje vysoce účinnými odmašťovacími a čisticími účinky.

Pur snadno a účinně odstraňuje i nejodolnější mastnotu. Spotřebitelé mohou podle svých potřeb volit ze široké nabídky vysoce účinných prostředků na mytí nádobí značky Pur.

Secrets of Chef – Objevte nejúčinnější složení od značky Pur s řadou Secrets of Chef! Šéfkuchaři používají bikarbonát k účinnému odmašťování nádobí. Pur vytvořil účinné složení s enzymatickými bikarbonáty, které odstraňují odolné zbytky, dokonce i připáleniny. Užijte si extra výkon pro zářivý lesk vašeho nádobí!

Secrets of Care – Odmašťující efekt a péče o vaše ruce v jednom! Kvůli tvrdé vodě a agresivnímu složení některých produktů může mytí nádobí způsobovat suchou pokožku. Výrobky od značky Pur řady Secrets of Care jsou dermatologicky testovány a mají neutrální pH, proto pečují o vaši pokožku během mytí nádobí. Výsledek? Perfektně zářivé nádobí, příjemná vůně a péče o vaše ruce.

Secrets of World – Přípravky Pur z řady Secrets of World přináší dokonalý lesk a čistotu. Tato řada je inspirována exotickými destinacemi a zprostředkuje vám cestu kolem světa během mytí nádobí. Utečte z denní rutiny a vydejte se na cestu dle vašeho přání. Vyberete si Andalusii či Sicílii? Řada Secrets of World od značky Pur vám přináší dokonalý lesk a příjemné vůně do vaší kuchyně.

Pur Secrets of Pearls – Užijte si nový Pur Secrets of Pearls čisticí prostředek na ruční mytí nádobí! Zažijte jeho účinnou odmašťovací sílu s molekulami přitahujícími mastnotu a stovkami minerálních perel. Nyní si můžete užít zářivě čisté nádobí, atraktivní design ve vaší kuchyni a zážitek z prémiových vůní lotusového květu a granátového jablka & pomeranče.

Pro Nature – Čistý domov, čistá planeta 

Nezapomeňte se také podívat na naši udržitelnou řadu produktů ProNature napříč kategoriemi. Láhve této řady jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu, částečně jsou tvořeny 50%  Social Plastic® Obal WC bloků je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu.