Somat

Somat je expertem na automatické mytí nádobí, který nabízí dokonalý výsledek mytí bez dodatečné námahy.

Již více než 50 let Somat zdokonaluje německou technologii s jasným zaměřením na potřeby spotřebitele a přináší další inovace. Jeho portfolio nabízí širokou škálu čističů a aditiv včetně několika inovativních produktů.

V roce 2018 Somat přišel s vylepšenými tabletami Somat Gold, které jsou naším č.1 v boji proti připáleninám díky svým 12 funkcím. Mezi další Somat produkty patří například Somat All in One, Somat All in One Extra či Somat Gold Gel, který je díky rychlé rozpustnosti vhodný pro krátké mycí cykly.

Díky své široké nabídce je Somat volbou mnoha spotřebitelů v zemích jako jsou Německo, Rakousko, Španělsko, Polsko a mnoho další. V České republice i na Slovensku vyhrál Somat Gold Volbu spotřebitelů v roce 2019, jako nejlepší novinka roku v kategorii automatického mytí nádobí. 

Pro Nature – Čistý domov, čistá planeta 

Nezapomeňte se také podívat na naši udržitelnou řadu produktů ProNature napříč kategoriemi. Láhve této řady jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu, částečně jsou tvořeny 50%  Social Plastic® Obal WC bloků je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu.