Silan

Silan – pro všechny vaše smysly. Vytváříme trendy a píšeme historii aviváží.

S avivážemi Silan si i ošetření prádla můžete proměnit v nevšední zážitek. Silan stál u zrodu mnoha inovací ve světě aviváží. Působí na všechny smysly – čichové buňky potěší omamné vůně a oku budou příjemné designové obaly. Techničtější povahy zase ocení vysokou praktičnost – aviváže Silan fungují naprosto spolehlivě. Kromě aviváží jsou nově k dispozici i parfémy na prádlo, které aviváže mohou vhodně doplnit, nebo nahradit tam, kde se použití aviváží nedoporučuje. 

Historie značky Silan se začala psát od roku 1965, kdy přišel na trh výrobek, který měl změkčit vyprané prádlo. V polovině sedmdesátých let si lidé Silan oblíbili nejen kvůli jeho schopnosti změkčit textilie, ale také jeho příjemné vůni. V průběhu let reagovala značka na měnící se potřeby svých zákazníků. Vzhledem k tomu, že stále více lidí trpí velmi citlivou pokožkou, v roce 2004 byl představen Silan Skin Sensitive s velmi jemným a šetrným složením. Díky své dobré kompatibilitě s kůží je doporučován dermatology a je také vhodný pro jemnou pokožku dítěte. V roce 2005, Silan uvedl na trh řadu Silan Aromatherapy, která díky jedinečným esenciálním olejům poskytuje jedinečný zážitek z vůně.

V roce 2017 přichází na trh řada prémiových aviváží Silan Suprême, která posunula oblast péče o prádlo ještě dál - do světa luxusních vůní inspirovaných francouzskými parfémy. Silan Suprême přináší intenzivní zážitek z kombinace prádla příjemného na dotek a vytříbené vůně, která se ponese s námi, kamkoliv zavítáme.

O rok později aviváže Silan doplnila nová řada parfému na prádlo ve formě perliček Silan Perfume Pearls, která přináší senzační zážitek z vůně po dobu až 20 týdnů. Díky technologii Micro-Pearls se vůně uvolňuje při každém pohybu, dá se použít s aviváží nebo samostatně, perličky jsou vhodné pro sportovní funkční prádlo i následné sušení prádla v sušičce.

Také do nové dekády vstupuje Silan s celou řadou novinek a technologických inovací, které přináší zákazníkům ještě intenzivnější voňavý zážitek a zároveň šetří životní prostředí. V průběhu roku 2020 budou všechny Silan obaly vyrobeny z recyklovaného plastu, a navíc je bude možné dále recyklovat.

Silan Naturals

Objevte nový Silan Naturals. Veganská aviváž, která obsahuje 99% složek přírodního původu. Složení neobsahuje silikony, barviva a mikro plasty. Parfém je biologicky rozložitelný a dodává aviváži jedinečnou vůni. Silan 0,8L a 1,45L jsou šetrné k životnímu prostředí, protože jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu. Silan Naturals pečuje o vaše prádlo a přináší neodolatelnou hebkost a intenzivní svěží vůni.

Silan Naturals varianty

  • Ylang Ylang & Vetiver Scent
  • Coconut Water Scent & Minerals
  • Peony & White Tea  Scent

TOP ZNAČKA