PARTNEŘI A DODAVATELÉ

Skupina 4 kolegů se opírá o stůl a kontroluje nějaké papíry.

Intenzivní spolupráce s partnery a dodavateli napříč celým hodnotovým řetězcem je naší konkurenční výhodou. Vývoj inovativních produktů a prosazování udržitelnosti jsou dva zásadní prvky naší strategie, přičemž naši partneři a dodavatelé hrají v obou klíčovou roli. Ve snaze přijít s novými nápady a posílit jejich úspěšné využití, neustále překračujeme bezprostřední hranice naší firmy a hledáme možnosti pro vybudování strategických partnerství se širokým spektrem cílových skupin.

  

Partneři

Společnost Henkel je známá svým inovativním podnikáním. Naším cílem je nabízet zákazníkům a spotřebitelům nejlepší možnou kvalitu a nejinovativnější řešení. Abychom toho dosáhli, spolupracujeme s partnery po celém světě. Hledáme kreativní nápady na nové výrobky, materiály a řešení stávajících výzev. Přineste své odborné znalosti a staňte se součástí našeho úspěšného příběhu.

Dodavatelé

Úzce spolupracujeme s našimi dodavateli - dodržujeme vysoké standardy kvality, efektivity, odpovědnosti a udržitelnosti. Náš globální nákup zajišťuje nejvyšší kvalitu a nákladovou efektivitu, což vede k prvotřídním produktům pro naše zákazníky. Pro dlouhodobé obchodní vztahy si vybíráme dodavatele, kteří nabízejí největší potenciál z hlediska inovací, optimalizace výrobních nákladů a logistických procesů.