30.3.2022  Praha

S novinkou Palette Root Retouch zakryjete odrosty kdykoliv a kdekoliv

Společnost Henkel představuje novinku Palette Root Retouch, která poslouží každé ženě v boji proti odrostům. Vzhledem k tomu, že je novinka v šikovném malém balení, pomůže vám snadno a rychle v každé situaci. Taktéž se značka Palette zaměřila na trendy v oblasti barev na vlasy a přichází s novými odstíny studené blond a teplé červené.

Palette uvádí na trh zcela nový produkt Palette Root Retouch, díky kterému se instantně zbavíte nežádoucích odrostů. Jedná se o jednoduché a rychlé řešení, jež zakryje odrosty, ale zároveň vlasy nijak nezatíží. Kompaktní pudr docílí dokonale obarvených odrostů již během několika sekund. Odrostlé vlasy díky němu perfektně splynou se zbytkem vlasů, a tak vám zaručí přirozeně vypadající vzhled. Funguje jako spolehlivý pomocník mimo jiné i na cesty, tudíž se šikovně vejde do jakékoliv kabelky, a proto ho můžete mít po ruce kdykoliv a kdekoliv.

Receptura produktu obsahuje vysoce koncentrované pigmenty, které se postarají o intenzivní, ale přirozený barevný výsledek. Nicméně se nemusíte bát, vaše vlasy nijak nezatíží, ani nezamastí a vydrží až do dalšího umytí šamponem. Funguje na stejné bázi jako pudr na obličej, a to i díky aplikátoru ve formě houbičky, která produkt umožní nanést rovnoměrně a zcela bez obtíží přesně tam, kde potřebujete. Je odolný i vůči potu a počasí, tudíž se skvěle hodí na letní dovolenou, kde nemáte k dispozici svého kadeřníka.

V nabídce je ve třech barvách: tmavě plavý pro ženy, které se chtějí cítit jako legendární Marylin Monroe, hnědý pro zachování krásné hnědé barvy a černý pro ty, co chtějí svou barvu přeměnit „back to black“.

Značka Palette nabízí ve svém portfoliu produktů na domácí barvení také pomocníky pro dokonalou studenou a popelavou blond. Nový a vylepšený toner pro blond vlasy, jehož používání je nyní díky balení v tubě značně jednodušší, bojuje proti žlutým tónům. Na trhu je dostupný hned ve dvou variantách, a navíc ve 100% recyklovaném balení.

Nové odstíny doplnila značka Palette také do své řady Deluxe. Ty se opírají o trendy roku 2022, kterými bude ledová blond barva a černo-červená, hřejivá barva. Proto uvádí odstíny ultra titanový, což je výrazná světlá blond barva s lesklými, perleťovými odlesky a burgundská černá, v němž černý podtón doplňují červené, tmavé odstíny.

Tiskové zprávy (444,25 KB)

Více informací