Vademecum

Laboratoře Vademecum poskytují kompletní zubní ochranu díky kombinaci výzkumu a síly přírody a nabízejí produkty vytvořené ve spolupráci s odborníky na zubní péči. Vademecum, nejprodávanější ve Francii a střední Evropě, je jediná značka zubních past od společnosti Henkel, která je speciálně vyvinutá s cílem zvýšit účinek přírodních složek - pro zdravé zuby a dásně s aktivní ochranou.

Zubní pasta Vademecum byla poprvé uvedena na trh ve Švédsku v roce 1897 a je tak nejstarší značkou dentální péče společnosti Henkel. Od roku 1950 je tato pasta dostupná spotřebitelům v západní Evropě. Díky svému velkému úspěchu byla v roce 1994 uvedená i na trh střední a východní Evropy.

Značka Vademecum byla vyvinutá s cílem nabídnout jemnou péči o ústní dutinu s pomocí přírodních ingrediencí. Odborníci značky Vademecum kombinují nejnovější vědecký výzkum s tím nejlepším, co příroda nabízí, aby vytvořili optimální systém zubní péče.

Dobře známé přírodní látky jako tymián, šalvěj, máta či heřmánek v kombinaci s důležitými minerály jako kalcium, magnézium a fluorid, tvoří základ našich zubních past.

Produktová řada značky Vademecum nabízí ochranu a péči pro každého, kdo hledá svěží dech, účinnou péči o citlivé zuby, či jemné bělení zubů.