[3D]MEN

Odpověď na potřeby Vašich pánských zákazníků. Přizpůsobený sortiment a snadno aplikovatelné a rychlé služby.

S novým [3D]Men od Schwarzkopf Professional se služby pro pánskou klientelu dostávají na novou úroveň, protože poskytují perfektní řešení pro péči o vlasy a odpovědi na jakékoliv stylingové požadavky, které moderní muž může mít. Je to první značka navržená 100% pro muže. Řada přichází s cíleným sortimentem v atraktivním designu, sestávající ze šesti produktů péče a tří stylingových produktů.

Každý produkt péče spojuje 3 dimenze výkonu péče o mužské vlasy, následuje principy systému [3D] Tricho-System, díky znalostem o pokožce hlavy a koříncích: [1] poskytuje posílení vlasů, [2] okamžité a citelné osvěžující účinky, [3] posílené o vědecky dokázané aktivní složky oživující kořínky.

Nový inovativní sortiment stylingu poskytuje maximální stylingové výsledky díky 3 dimenzím pánského stylingu: [1] fixace, [2] struktura, [3] definice.

[3D]Men s [3D] ošetřujícími účinky je 100% navržený pro muže. Cílený sortiment poskytuje dokonalý výkon produktů a odpovídá na všechny požadavky mužů na péči a styling.