Průvodce funkcí Moje sbírka

Zjistěte, jak používat funkci Moje sbírka na webové stránce Henkel!

Proklikejte se naší galerií, abyste věděli, jaký obsah si můžete přidat, vybrat mezi oblíbené a jaké všechny možnosti máte na vaší stránce Moje sbírka. Potom si vytvořte svoji vlastní sbírku na henkel.com - pro sebe a ke sdílení s ostatními!

Jaký typ obsahu můžete do své sbírky přidávat a jak to funguje?Kliknutím na ikonku "Přidat do sbírky" si označíte novinky, tiskové zprávy a informace o kapitálovém trhu, jako i informace o značce Henkel nebo kariéře, které se tak stanou součástí vaší sbírky.

Kliknutím na ikonku "Přidat do sbírky" si označíte novinky, tiskové zprávy a informace o kapitálovém trhu, jako i informace o značce Henkel nebo kariéře, které se tak stanou součástí vaší sbírky.Kliknutím na "Přidat do sbírky" si do své sbírky vložíte jednotlivé stažené soubory, obrázky, videa a kontakty.

Kliknutím na "Přidat do sbírky" si do své sbírky vložíte jednotlivé stažené soubory, obrázky, videa a kontakty.Po přidání stránek a jednotlivých položek obdržíte oznámení o úspěšném přidání do Vaší sbírky.

Po přidání stránek a jednotlivých položek obdržíte oznámení o úspěšném přidání do Vaší sbírky.

Co můžete dělat na stránce Moje sbírka?Kliknutím na tlačítko "Možnosti" můžete roztřídit, stáhnout nebo odstranit vybrané položky.

Kliknutím na tlačítko "Možnosti" můžete roztřídit, stáhnout nebo odstranit vybrané položky.Kliknutím na tlačítko "Přesunout" seřadíte položky stejného typu podle oblíbenosti.

Kliknutím na tlačítko "Přesunout" seřadíte položky stejného typu podle oblíbenosti.Kliknutím na tlačítko "Stáhnout všechno" můžete stáhnout všechny položky toho stejného typu jednoduše jen jedním kliknutím.

Kliknutím na tlačítko "Stáhnout všechno" můžete stáhnout všechny položky toho stejného typu jednoduše jen jedním kliknutím.Pro odstranění vybraných položek, stiskněte "Odstranit".

Pro odstranění vybraných položek, stiskněte "Odstranit".Chtěli byste sdílet sbírku se svými obchodními partnery, kolegy nebo přáteli? Klikněte na "Vytvořit link", a můžete jim přeposlat svoji stránku prostřednictvím emailu.

Chtěli byste sdílet sbírku se svými obchodními partnery, kolegy nebo přáteli? Klikněte na "Vytvořit link", a můžete jim přeposlat svoji stránku prostřednictvím emailu.