Oblasti působení

Řešení od společnosti Henkel se používají k výrobě mnoha produktů, se kterými se setkáváte každý den: auta, knihy, časopisy, počítače, letadla, ledničky, mobilní telefony, nábytek, textil, obaly a dalších. Zjistěte více o trzích, na kterých působíme.

Automobilový průmysl a doprava

Henkel je klíčovým partnerem a poskytovatelem řešení v oblasti návrhů, vývoje, výroby a údržby automobilů a vozidel, letadel a dopravních systémů.

Vysoce výkonná lepidla a tmely firmy Henkel umožňují navrhovat a stavět moderní, odlehčené konstrukce a dosahovat zdánlivě protichůdných cílů, jako jsou vyšší rychlosti a nižší spotřeba paliva.

Díky časnému zapojení do procesů navrhování a vývoje u našich zákazníků nabízí Henkel řešení šitá na míru výzvám a potřebám trhu, což našim zákazníkům umožňuje dosahovat konkurenčních výhod a zároveň nákladově efektivních pracovních postupů šetrných k životnímu prostředí.

Budovy, konstrukce a nábytek

Více než kdy dříve dnes konkurenceschopnost výrobců a jejich dodavatelů závisí na použití moderních výrobních procesů. Šikovnou koordinaci produktů, procesů a služeb je možné dosáhnout vyšší kvality, produktivity a ekonomické efektivity. Jak tento postup uvést do praxe, to společnost Henkel představuje na pojivech a systémech pro stavební, konstrukční a nábytkový průmysl.

Henkel je odborníkem na dekorativní povrchové úpravy, který umožňuje vytvářet nové nápady v oblasti produktového designu. Naše pojiva určená pro nábytkový průmysl pomáhají našim zákazníkům zlepšovat jak jejich výkonnost, tak udržitelnost jejich činnosti.

Technologický rozsah v kombinaci se znalostí aplikací, rozmanitou podporou a přehledem v rámci odvětví, to vše jsou důvody, proč je Henkel světovým lídrem a výběrový dodavatel průmyslu stavebních komponent.

V rámci odvětví opracovaného dřeva působí společnost Henkel jako celosvětový partner v zajištění vysoké kvality produktu a profesionální technické podpory, která umožní našim zákazníkům být o krok napřed v produktovém vývoji, designu a bezpečnosti při použití tekutých PUR pojiv.

Domácnost, škola a kancelář

Henkel nabízí kvalitní a inovativní portfolio známých značek, které uspokojují potřeby domácností, škol a kanceláří.

Více než 75 let se Henkel prezentuje inovacemi, vysokou kvalitou a odbornou specializací v oblasti lepidel pro domácnost, školy a kanceláře. Henkel a jeho produkty najdete na celém světě. Všude jsou zárukou vysoké kvality a to v každé produktové kategorii. Henkel nabízí ta nejlepší řešení v podobě sekundových lepidel, univerzálních lepidel či lepících tyčinek pro širokou skupinu zákazníků, od domácností až po děti. 

Elektronické jednotky

Průmysl je nyní v plném přestupu na bezolovnatou výrobu. Vedoucí světové elektronické firmy spolupracují s firmou Henkel na zajištění hledhého přestupu na bezolovnaté technologie a zajištění dlouhodobých materiálových řešení.

Také tepelné cyklování a ochrana životního prostředí jsou na pořadu dne moderního trhu s elektronikou a Henkel je zavázán dodávat rúzná materiálová řešení, která zajistí trvanlivost a ochranu.

Menší. Lepší. Rychlejší. Levnější. Žádná čtyři slova nemohou lépe vystihnout stav trhu balení polovodičů. Řízeni stálým tlakem zákazníka po menších, ale silnějších a levnějších výrobcích, polovodičoví specialisté firmy Henkel stále posunují obalovou techniku, když dojde na balení přístroje.

Věci se při výrobě elektroniky zahřívají – doslova. Zmenšení otisků zařízení na obal v kombinaci s požadavky spotřebitele na zvýšenou funkčnost, posunují termální vlastnosti obalů až na hranu. Není divu, že tepelná výměna je jedním z klíčových aspektů při návrhu přístroje a výroby v nadcházející dekádě. Řešení od firmy Henkel vám pomohou zůstat klidnými.

Energie a odpadní vody

Společnost Henkel nabízí prvotřídní lepidla, materiály na zapouzdření a zalévání a konformní nátěry pro řadu různých aplikací při výrobě energie a pro zařízení na zpracování odpadních vod.

Díky komplexnímu portfoliu produktů podloženému desítkami let zkušeností a technickou podporou od týmu profesionálů není překvapením, že je společnost Henkel globálním lídrem a preferovaným dodavatelem mnoha největších výrobců na světě. Se zkušenostmi a produkty vhodnými jak pro výrobu originálních dílů, tak i pro údržbu zařízení, je společnost Henkel schopná nabídnout kompletní balíček řešení.

Lékařství, hygiena a dodávka léků

Technici, specialisté a chemici z odvětví lékařství, hygieny a dodávky léků společnosti Henkel si uvědomují, že designové řešení vašeho produktu je jedinečné, a proto takové musí být i vaše volba pojiv.

Technická odbornost společnosti Henkel, nabídka partnerství s nízkým rizikem, inovační filozofie, globální infrastruktura podpory a její historie předního tvůrce nejlepších materiálů na trhu, to vše zajišťuje možnost budoucího pokroku v oblasti designu lékařských prostředků a odvětví lékařské elektroniky.

V oblasti hygienických prostředků na jedno použití a netkaných textilií naše inovativní produkty kombinují šetrnost k pokožce s vysokou přilnavostí. Naši zákazníci mohou využít výhod největších zdrojů ve sféře výzkumu a vývoje, které jsou v odvětví pojiv k dispozici. Školení zákazníků provádíme jak v našich vlastních zařízeních, tak přímo u zákazníka, abychom porozuměli jeho potřebám a díky sdílení know-how v oblasti pojiv dosáhli optimálních výsledků.

Řemeslníci & Profesionálové

Divize Lepidel společnosti Henkel nabízí vysoce inovované portfolio kvalitních značek pro řemeslníky v oblastech pokládky obkladů a dlažeb, podlah, truhlářských a instalatérských prací.

Od roku 1876 Henkel pomáhá svým zákazníkům s využití moderních technologií a vzájemné spolupráce. Stačí kliknout na menu po levé straně a budete propojeni na stránku, kde můžete vznést dotaz na naše specialisty. S potěšením můžeme konstatovat, že produkty Henkel splňují nejpřísnější ekologické standardy.

Obalové materiály a papír

Ve společnostech se zaměřením na potraviny a spotřební zboží má obalový materiál důležitou funkci. Nejen, že zajišťuje trvanlivost a odolnost potřebné k ochraně a při přepravě, ale stal se také nedílnou součástí on-shelf marketingu. Společnost Henkel je klíčovým hráčem na obou frontách, od pojiv použitých při produkci obalu až po povrchovou úpravu, která jej nechá vyniknout v plných regálech.

Již od doby zavedení značkových produktů a vzniku samoobslužných supermarketů jde obalový průmysl od úspěchu k úspěchu. Technologie, které využívá, se neustále mění a vyvíjejí, což je proces, v němž společnost Henkel hraje klíčovou roli. Obaly moderních produktů mají samozřejmě dvojí funkci: chránit obsah a prodat produkt. Odborníci na pojiva společnosti Henkel poskytují taková řešení, která umožní přeměnit nápady designérů obalových materiálů ve vyrobitelné obaly.

Opravy, údržba a generální opravy

Působíme v průmyslových segmentech po celém světě. Máme produkty pro každou potřebu a pro každé použití, a to od uznávaných značek, které jsou prověřené praxí a spolehlivé. To je to, co profesionálové v údržbě očekávají od společnosti Henkel.

Profitujte z našich odborných znalostí a získejte ty nejlepší výsledky pro Vaše potřeby spojené s údržbou a opravami. Naše produkty Vám pomohou zvýšit spolehlivost a bezpečnost Vašeho zařízení a tím šetřit čas i náklady na opravy.

Zpracování kovů

Henkel nabízí prvotřídní produkty zpracování kovů spolu s aplikačními systémy a špičkovou technologickou podporou, což umožňuje našim zákazníkům maximalizovat produktivitu při současném snížení nákladů.

Už přes 50 let je Henkel předním dodavatelem prvotřídních produktů zpracování kovů, aplikačních systémů a expertní podpory. Našim zákazníkům umožňujeme maximalizovat produktivitu při nákladově efektivních pracovních postupech šetrných k životnímu prostředí. Náš široký sortiment výrobků zahrnuje válcovací oleje, maziva pro obrábění kovů, čističe, předúpravy a pasivační prostředky používané v mnoha průmyslových odvětvích, včetně průmyslu potravinářských obalů, průmyslu zpracování oceli a automobilového průmyslu.

Průmyslové sestavy

Každá aplikace v oblasti průmyslových sestav přináší své výzvy. Musí se při ní zvážit faktory, jako jsou výběr výchozích surovin pro výrobu lepidla, odolnost vůči teplotám, viskozita a doba vytvrzování.

Bez ohledu na to, pro které průmyslové odvětví jsou vyrobena, lepidla společnosti Henkel jsou vytvořena pro řešení problémů, poskytují konzistentní a spolehlivou účinnost a převyšují očekávání našich zákazníků.

Máme tým profesionálů, metody validace a sítě potřebné k tomu, abychom Vám nabídli to nejlepší řešení. Náš tým zkušených techniků a konzultantů Vám je schopen nabídnout technické řešení a optimalizovat Vaše náklady. Školení Vám přizpůsobíme přímo na míru tak, abyste se stali odborníky ve své oblasti. Díky dlouholetým zkušenostem s vývojem materiálů Vám společnost Henkel nabízí širokou řadu montážních a ochranných materiálů pro průmyslové použití, včetně materiálů s vysokou úrovní ochrany životního prostředí.

Udělej si sám

Již více než 75 let je název Henkel synonymem inovace, prvotřídní kvality a nejvyšší úrovně odborných znalostí v oblasti lepidel nejen pro řemeslníky, ale i pro domácí kutily, příležitostné opraváře, chataře, chalupáře, atd.  Po celém světe lze nalézt přední značkové výrobky firmy Henkel, které se v daných kategoriích a oblastech těší vysoké popularitě a důvěře. Naše produkty se řídí společným mottem: Henkel vám usnadní život.