Adhesive Technologies (Lepidla a technologie)

Divize Adhesive Technologies je globálním lídrem v oblasti vysoce účinných řešení. Naše unikátní portfolio přelomových inovací, řešení šitých na míru a silných značek v oblasti lepidel, těsnících hmot a funkčních nátěrů určuje nejen současné trendy, ale i budoucnost v dané oblasti. Díky našemu vedoucímu postavení na poli inovací a technologií a silným partnerstvím se zákazníky nabízíme řešení, která jsou součástí nespočetného množství průmyslových produktů a výrobků pro koncové spotřebitele. Náš globální vliv a profesionální zkušenosti využíváme na to, abychom zákazníkům a spotřebitelům po celém světě nabídli ty nejmodernější služby a nejpokročilejší technologie.

Naše portfolio průmyslových produktů je rozdělené do pěti technologických značek: Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson a Aquence. Pro spotřebitelský a profesionální trh se zaměřujeme na čtyři globální značky Pritt, Loctite, Ceresit a Pattex.

  • V odvětví Obalů a spotřebního zboží spolupracujeme s významnými nadnárodními zákazníky na vývoji inovativních řešení při výrobě obalů na potraviny a spotřební zboží.
  • V odvětví Dopravy a kovů poskytujeme nejnovější systémové řešení a specializované technické služby automobilovému, leteckému a kovozpracujícímu průmyslu.
  • V odvětví Všeobecného průmyslu nabízíme kompletní portfolio produktů pro výrobu a údržbu zboží dlouhodobé spotřeby.
  • Naše odvětví Elektronika nabízí zákazníkům působícím v elektronickém průmyslu na celém světě kompletní portfolio inovativních a technologicky vyspělých lepidel pro výrobu mikročipů a elektromontáže.
  • Odvětví lepidel pro Spotřebitele, řemeslníky a stavebnictví uvádí na trh širokou škálu značkových produktů pro soukromé uživatele a řemeslníky.

Trhy

Řešení od společnosti Henkel najdete v mnoha předmětech, se kterými denně přicházíte do styku: v autech, knihách, časopisech, počítačích, letadlech, ledničkách, mobilních telefonech, nábytku, textilu, obalech a v mnoha dalších.