Adhesive Technologies (Lepidla a technologie)

Henkel Adhesive Technologies má vedoucí pozici na dnešních trzích a formuje zítřky díky svým lepidlům, tmelům a funkčním nátěrům. Umožňujeme transformaci celých odvětvých, poskytujeme naším zákazníkům konkurenční výhody a nabízíme jedinečnou zkušenost. Součástí našeho DNA je inovativní myšlení a podnikatelský duch. Jakožto odborníci přes průmysl a aplikaci napříč zpracovatelským průmyslem, spolupracujeme s našimi zákazníky a partnery na vytvoření udržitelné hodnoty pro všechny zúčastněné strany. Pracujeme s důvěryhodnými značkami a vysoce účinným roztoky založenými na bezkonkurenčním technologickém profilu.

Naše portfolio průmyslových produktů je rozdělené do pěti technologických značek: Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson a Aquence. Co se týče spotřebitelů a řemeslníků, zaměřujeme se na čtyři globální značky: Pritt, Loctite, Ceresit a Pattex.

Naše divize Adhesive Technologies zahrnuje čtyři oblasti:

  • V oblasti automobilového průmyslu a kovů poskytujeme našim mezinárodním zákazníkům v automobilovém a kovozpracujícím průmyslu řešení šitá na míru, komplexní technologické portfolio a specializované technické služby. Vytváříme konkurenční výhodu pro naše zákazníky v celém hodnotovém řetězci výroby automobilů, což jim umožňuje odpovídat na trendy v oblasti elektronické mobility, autonomní jízdy a odlehčení. Dodáváme vysoce výkonná řešení s vysokým dopadem v celém hodnotovém řetězci kovů, od kovových cívek a zpracování kovů až po hotové kovové výrobky včetně kovových obalů.
  • V oblasti obchodu s obaly a spotřebním zbožím jsme napřed ve vývoji inovativních řešení, která se zabývají globálními spotřebitelskými trendy, jako je rostoucí poptávka po udržitelnějších postupech. Jsme v popředí podpory cirkulární ekonomiky pomocí našich vysoce efektivních řešení pro balené potraviny a nápoje, plenky a hygienické výrobky, náplasti a obvazy, oblečení a obuv, nábytek a mnoho dalšího – vše vytvořeno s ohledem na spotřebitele.
  • V oblasti obchodu s elektronikou a v průmyslu nabízíme našim zákazníkům specializované portfolio vysoce efektivních inženýrských řešení pro naše klíčové elektronické a průmyslové zákazníky. Vedeme na celém světě s širokým portfoliem produktů a specializovanými technickými, výzkumnými a vývojovými znalostmi, které pomáhají našim zákazníkům inovovat a realizovat nové a inovativní designy. Díky naší celosvětové přítomnosti umožňujeme některým z nejznámějších značek a produktů na světě lepit, spojovat, těsnit, lakovat, chránit a tepelně opracovávat, a to pomocí našich řešení.
  • V oblasti řemeslníků, stavebnictví a profesionálů nabízíme širokou škálu značkových produktů pro soukromé spotřebitele, domácí kutily, řemeslníky i pro odborníky na údržbu a výrobu z více než 800 různých odvětví. Našim zákazníkům poskytujeme lepidla a tmely pro použití v domě i kolem něj, stavební materiály a těsnicí řešení pro obklady, okna, fasády, suterény, střechy a podlahy a komplexní portfolio vysoce efektivních řešení pro montáž a údržbu strojů.

Trhy

Řešení od společnosti Henkel najdete v mnoha předmětech, se kterými denně přicházíte do styku: v autech, knihách, časopisech, počítačích, letadlech, ledničkách, mobilních telefonech, nábytku, textilu, obalech a v mnoha dalších.