Adhesive Technologies (Lepidla a technologie)

Divize Adhesive Technologies má vedoucí pozici na dnešních trzích a formuje zítřky díky svým lepidlům, tmelům a funkčním povlakům. Umožňujeme transformaci celých odvětví. Poskytujeme našim zákazníkům jedinečné produkty, které jim přináší konkurenční výhody. Součástí našeho DNA je inovativní myšlení a podnikatelský duch. Jakožto odborníci v různých průmyslových odvětvích spolupracujeme s našimi zákazníky a partnery na vytvoření udržitelných projektů hodnotných pro všechny zúčastněné strany. Nabízíme důvěryhodné značky poskytující vysoce účinná řešení založená na bezkonkurenčním technologickém spektru.

Naše portfolio průmyslových produktů je rozdělené do pěti technologických značek: Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson a Aquence. Co se týče spotřebitelů a řemeslníků, zaměřujeme se na čtyři globální značky: Pritt, Loctite, Ceresit, Pattex. 

Divize Adhesive Technologies zahrnuje čtyři oblasti obchodu:

  • V oblasti automobilového a kovozpracujícího průmyslu poskytujeme našim mezinárodním zákazníkům řešení šitá na míru, komplexní technologické portfolio a specializované technické služby. Vytváříme konkurenční výhodu pro naše zákazníky v celém procesu výroby automobilů, což jim umožňuje reagovat na trendy v oblasti elektronické mobility, autonomní jízdy a snižování hmotnosti. Poskytujeme vysoce výkonná řešení s vysokým dopadem v celém hodnotovém řetězci zpracování kovů, od kovových cívek a zpracování kovů až po hotové kovové výrobky včetně kovových obalů.
  • V segmentu trhu obalů a spotřebního zboží jsme napřed ve vývoji inovativních řešení, která se odrážejí globální spotřebitelskými trendy, jako je rostoucí poptávka po udržitelnějších postupech. Podporujeme udržitelnost ekonomiky pomocí našich vysoce efektivních řešení pro balené potraviny a nápoje, plenky a hygienické výrobky, náplasti a obvazy, oblečení a obuv, nábytek a mnoho dalšího – vše vytvořeno s ohledem na spotřebitele.
  • V oblasti elektronického a dodavatelského průmyslu nabízíme našim zákazníkům specializované portfolio vysoce efektivních inženýrských řešení pro naše klíčové zákazníky. Jsme jedničkou na světovém trhu s širokou nabídkou produktů a specializovanými technickými, výzkumnými a vývojovými znalostmi, které pomáhají našim zákazníkům inovovat a realizovat nové a inovativní designy. Řada nejznámějších výrobců používá naše produkty pro lepení, těsnění, ochranu před prostředím a řešení odvodu tepla nejen kvůli jejich kvalitě, ale také díky jejich globální dostupnosti. 
  • Pro řemeslníky, profesionály a stavebnictví nabízíme širokou škálu značkových produktů, které jsou určeny jak pro běžné spotřebitele, domácí kutily, řemeslníky, tak i odborníky na údržbu a výrobu z více než 800 různých odvětví. Našim zákazníkům nabízíme lepidla a tmely pro použití v interiérech a exteriérech, dále stavební materiály a řešení těsnění pro obklady, okna, fasády, suterény, střechy a podlahy. V neposlední řadě komplexní portfolio vysoce efektivních řešení pro montáž a údržbu strojů.

Trhy

Řešení od společnosti Henkel najdete v mnoha předmětech, se kterými denně přicházíte do styku: v autech, knihách, časopisech, počítačích, letadlech, ledničkách, mobilních telefonech, nábytku, textilu, obalech a v mnoha dalších.