Beauty Care (Kosmetika)

Divize Beauty Care společnosti Henkel má vedoucí postavení na trzích po celém světě a její segment značkových produktů zaznamenává neustálý růst. Divize se rozvíjí, vyrábí a předává nespočet úspěšných kvalitních výrobků (tělová a vlasová kosmetika, péče o pleť, ústní hygiena), dostupných ve 150 zemích světa.

Divize Beauty Care působí v sektoru značkového spotřebního zboží, jako i v segmentu profesionálních kadeřnictví. Úspěch v segmentu značkového spotřebního zboží vychází ze závazku přinášet inovace s ohledem na potřeby spotřebitele, velmi vysokých kvalitativních standardů produktů a motivovaného globálního týmu. Díky rozsáhlým zkušenostem při vývoji přelomových inovací v oblasti barvení vlasů, péče o vlasy a tvarování účesů získala divize Beauty Care vedoucí postavení v jednotlivých regionech a zákaznických segmentech. Vášeň pro péči o tělo a krásu pohání tým k vytváření inovativních a kvalitních produktů. V oblasti péče o pleť divize Beauty Care společnosti Henkel nabízí celou řadu pleťové kosmetiky: krémy i čisticí přípravky. Rozsáhlý sortiment výrobků pro ústní hygienu umožňuje zákazníkům zvolit si produkt, který vyhovuje jejich potřebám, od péče pro citlivé zuby až po okamžitý bělicí účinek. V sektoru značkových spotřebitelských produktů chceme pokračovat v rozvíjení našeho inovačního vůdcovství na rozvinutých trzích, abychom na nich mohli nadále zvyšovat svůj podíl.

V oblasti profesionálních salónů krásy a v kadeřnictvích nabízí divize Beauty Care společnosti Henkel široké portfolio vlasové kosmetiky pro péči o vlasy, tvarování účesů a barvení vlasů exkluzivně pro kadeřnictví. Divize patří mezi 3 nejvýznamnější výrobce kosmetiky na světě a neustále na trh dodává své inovativní novinky. Pokračujeme v globalizační strategii se zaměřením zejména na rozvíjející se trhy. Držíme si vedoucí postavení na mezinárodních trzích ve všech segmentech.

Divize Beauty Care společnosti Henkel přináší značkové produkty v oblasti barvení vlasů, tvarování účesů, péče o vlasy, péče o pleť a ústní hygieny. Schwarzkopf Professional se celosvětově řadí mezi 3 nejvýznamnější dodavatele produktů pro profesionální kadeřníky.