Consumer Brands

Henkel Consumer Brands Stage Visual

Consumer Brands je naše obchodní divize, pod kterou spadají značky spotřebitelských výrobků a produkty v oblasti pracích a čistících prostředků a vlasové péče. Jedná se o platformu zahrnující několik kategorií a špičkové značky, jako jsou Persil, Schwarzkopf, all a Syoss. Naše portfolio se zaměřuje na dvě hlavní kategorie:

Laundry & Home Care


Historie společnosti Henkel se začala psát před 150 lety prodejem prvního pracího prostředku. Dnes naše portfolio produktů v oblasti Laundry & Home Care  zahrnuje prací prostředky a aviváže, přípravky na mytí nádobí, čistící prostředky a řadu WC produktů.washingmachine

Věděli jste, že Henkel ročně prodá prací prostředky pro přibližně 25 miliard pracích cyklů?

Vlasová starostlivost


V rámci našich výrobků v kategorii vlasové péče se angažujeme v sektoru spotřebitelského zboží i v profesionální vlasové péči. Ve spotřebitelském segmentu nabízíme produkty pro barvení vlasů, úpravu účesu a péči o vlasy pro maloobchod i pro přímý prodej spotřebitelům. Profesionálním kadeřnickým salonem nabízíme přípravky pro úpravu, barvení a styling vlasů. Schwarzkopf Professional patří mezi tři největší dodavatele profesionální vlasové kosmetiky.


icon hair color

Věděli jste, že každou sekundu se na celém světě prodá více než 20 barev na vlasy od společnosti Henkel?

Naše nejvýznamnější značky v České republice

Naše celosvětově nejvýznamnější značky