header-web-2880x1620-kerstin-van-wijk

Czech Republic, Prague, Adhesive Technologies

Marketing Intern - Adhesives for Construction and Building

V Henkelu můžete změnit pravidla hry a budovat svou kariéru. Vypusťte svého podnikatelského ducha a realizujte své nápady v globálním týmu. Naše přední značky a technologie spolu s našimi vysoce výkonnými podniky Vám poskytnou nespočet příležitostí k rozvoji Vašich dovedností a objevování nových cest. Vaše kariéra ve společnosti Henkel přispěje k udržitelnější budoucnosti, zatímco budete růst v rámci naší živé, rozmanité kultury důvěry a sounáležitosti. Pokud jste ochotni zpochybnit status quo, přidejte se k našemu týmu průkopníků a zanechte s námi svou stopu v budoucnosti.

Jste připraveni udělat změnu?

POPIS POZICE

  • Čeká tě podpora kategorií divize stavební chemie
  • Převezmeš zodpovědnost za administraci a zprávu produktových web stránek, FB profilu, YouTube účtu a Get Response (platforma pro organizování webinářů a správy kontaktů) značky Ceresit
  • Tvojí pracovní náplní bude:

oaktualizovat a zajišťovat překlady (produktové informace, novinky, videa, promotions, kontakty prodejců)

onahrávat technické listy, ceníky, produktové certifikáty a bezpečnostní listy

oadministrovat a aktualizovat zákaznické databáze

  • Budeš zajišťovat Překlady marketingových materiálů:

oPOSM (Point of Sales Materials) – brožur, katalogů, letáků atd.

oTechnických listů a etiket

  • Můžeš se těšit na spolupráci s obchodním oddělením, technickým oddělením, oddělením logistiky na přípravě podkladů pro jednotlivé obchodní partnery (pack shots, POSM, příprava distribučních seznamů atd.)
  • Zapojíš se do spolupráce s brand manažery při koncepční přípravě POSM (grafika, produkce, distribuce)
  • Budeš úzce spolupracovat s externími agenturami a dodavateli
  • Budeš se podílet na exekuci marketingových aktivit (POSM, promotions), přípravě obalů a produktové grafiky

OČEKÁVÁME

  • Studenta vysoké školy, časovou flexibilitu
  • Požadujeme aktivní znalost angličtiny slovem i písmem (B2 level)
  • Spolehlivého člověka s dobrými komunikačními schopnostmi, který rád pracuje v týmu
  • Vysoké uživatelské zkušenosti s MS Office (zkušenosti a velmi dobré znalosti především s excelem) a práci s počítačem obecně
  • V prostředí sociálních sítí a e-commerce se cítíš jako ryba ve vodě
  • Kreativitu a schopnost dotahovat svěřené úkoly
13-kerstin-â-v2

NABÍZÍME

  • Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti s možnostmi vzdělávání a dalšího profesního růstu
  • Spolupráci se zkušenými profesionály v oboru, se kterými budete rychle růst
  • Neustálé prohlubování odborných znalostí a dovedností
  • Atraktivní podmínky spolupráce - bohatý systém zaměstnaneckých benefitů, motivující finanční ohodnocení
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Práci v prostředí našich nových moderních kanceláří na Praze 8

Společnost Henkel je zaměstnavatel s rovným přístupem ke všem. Kvalifikované uchazeče hodnotíme bez ohledu na pohlaví, původ, kulturu, smýšlení, generaci, zdravotní postižení, náboženství a sexuální orientaci.

ID úlohy: 22034616
Smlouva a typ pracovního poměru: Poloviční úvazek, na dobu neurčitou
Kontaktní informace pro dotazy týkající se aplikace: kariera@henkel.com
K zasílání Vašich životopisů nebo přihlášek, prosím, nepoužívejte tuto e-mailovou adresu. Chcete-li se přihlásit, klikněte na „Přihlásit se nyní“ výše. Žádosti odeslané e-mailem nebudou akceptovány
Standard_Brandbar_1460x142
Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění Úrazové pojištění
Úrazové pojištění Stravenkový paušál
Stravenkový paušál MultiSport karta
MultiSport karta Henkel shop
Henkel shop Zaměstnanecké akcie
Zaměstnanecké akcie Dovolená a placené volno navíc
Dovolená a placené volno navíc Příležitost k rozvoji
Příležitost k rozvoji Flexibilní pracovní doba
Flexibilní pracovní doba Benefitové body - karta
výhody se mohou lišit v závislosti na funkčním zařazení