13.05.2013

 
 
 / 
Stáhnout web print
Zobrazit vše
 

Napumpuj si objem s got2b volumania

Novinka: got2b volumania

Stačí se rozhlédnout po přehlídkových molech a červených kobercích a hned je jasné, že objemné mega účesy z módy nevyšly. Tato sezóna klade důraz na vyčesané či zvlněné účesy s obrovským objemem. Není tudíž žádným překvapením, že ženy a dívky hledají takové stylingové produkty, které by jejich vlasům dodaly super sexy look a vdechly jim nový život podle posledních trendů. Tyto požadavky beze zbytku splňuje nová trendy stylingová řada got2b volumania.

Úžasná nová kolekce přináší na trh první tužidlo ve spreji pro zvětšení objemu od got2b, s jejíž pomocí snadno vykouzlíš i ty nejobjemnější sexy účesy. Tužidlo ve spreji volumania v sobě spojuje výhody laku na vlasy a pěnového tužidla. Lze je používat dvěma způsoby – buď jako lak na vlasy anebo jako pěnové tužidlo. Přípravek v obou případech naneseš rovnou ke kořínkům. Takže dámy, pozor, objem svých vlasům nyní můžete nafouknout na maximum a uchvátit všechny v okolí!

Inovativní kolekce got2b volumania přináší letos na jaře další novinku: pudr ve spreji, s jehož pomocí okamžitě zvětšíš objem u kořínků – kdykoli a kdekoli. Speciální složení pro podporu objemu obsahuje rýžový škrob, který zdrsní povrch vlasů a zplihlým pramenům vrátí život. Pudr ve spreji got2b volumania  okamžitě zvětší objem, aniž by se musely vlasy namáčet. Nový pudr ve spreji značky got2b dává možnost vyniknout za všech okolností – ať už se chystáš na vzrušující rande nebo cool večírek.

Novou kolekci pro zvětšení objemu doplňuje lak na vlasy got2b volumania – pro rychlý a neodolatelný push-up efekt a ultra silnou fixaci. Nafoukne objem tvých vlasů, ať už chceš být královnou diskoték nebo hvězdou přehlídkových mol.

Nová kolekce volumania značky got2b v poutavém růžovém balení a s hravým jménem si bezpochyby získá oblibu té sexy, ženské stránky každé z nás.

Portfolio řady got2b volumania:

  • Tužidlo ve spreji got2b volumania, 250 ml – DMOC 131,20 Kč
  • Pudr ve spreji got2b volumania, 200 ml  - DMOC 141,00 Kč
  • Lak na vlasy got2b volumania, 300 ml – DMOC 131,20 Kč