Moje sbírka

Adhesive Technologies (Lepidla a technologie)

Společnost Henkel má vedoucí postavení jako poskytovatel řešení v oblasti lepidel, tmelů a funkčních povrchových nátěrů. Našim zákazníkům nabízíme kompletní portfolio na míru šitých řešení a spotřebitelských produktů nejvyšší kvality. Náš globální tým odborníků spolupracuje se zákazníky, aby jim poskytl ty nejlepší služby ve své třídě. Významné inovace a vedoucí technologie zastřešené prvotřídními značkami jako Loctite vytvářejí udržitelnou hodnotu pro průmyslové zákazníky, spotřebitele a profesionály.

Naše portfolio průmyslových produktů je rozdělené do pěti technologických značek: Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson a Aquence. Pro spotřebitelský a profesionální trh se zaměřujeme na čtyři globální značky Pritt, Loctite, Ceresit a Pattex.

  • V odvětví Obalů a spotřebního zboží spolupracujeme s významnými nadnárodními zákazníky na vývoji inovativních řešení při výrobě obalů na potraviny a spotřební zboží.
  • V odvětví Dopravy a kovů poskytujeme nejnovější systémové řešení a specializované technické služby automobilovému, leteckému a kovozpracujícímu průmyslu.
  • V odvětví Všeobecného průmyslu nabízíme kompletní portfolio produktů pro výrobu a údržbu zboží dlouhodobé spotřeby.
  • Naše odvětví Elektronika nabízí zákazníkům působícím v elektronickém průmyslu na celém světě kompletní portfolio inovativních a technologicky vyspělých lepidel pro výrobu mikročipů a elektromontáže.
  • Odvětví lepidel pro Spotřebitele, řemeslníky a stavebnictví uvádí na trh širokou škálu značkových produktů pro soukromé uživatele a řemeslníky.

Naše nejvýznamnější značky v České republice

Naše celosvětově nejvýznamnější značky

Trhy

Řešení od společnosti Henkel najdete v mnoha předmětech, se kterými denně přicházíte do styku: v autech, knihách, časopisech, počítačích, letadlech, ledničkách, mobilních telefonech, nábytku, textilu, obalech a v mnoha dalších.

Informace a služby